Dane kontaktowe

Europejskie Centrum Kontynencji
ul. Zaciszna 2 (wjazd od ul. Polnej)
58-540 Karpacz

Rezerwacja pobytu: tel. +48 665 600 812 / +48 75 713 28 30

Email rezerwacja: rezerwacja@kontynencja.pl

Instagram: www.instagram.com/europejskiecentrumkontynencji

Facebook: www.facebook.com/kontynencja

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pierwszy w Polsce stacjonarny ośrodek rehabilitacji urologicznej. Powstał on z myślą o rosnących potrzebach Pacjentów w naszym kraju, a także w celu zapewnienia opieki zdrowotnej na wysokim poziomie.

Dotychczas pacjenci z dolegliwościami urologicznymi nie mieli w Polsce możliwości specjalistycznej stacjonarnej opieki w ramach rehabilitacji urologicznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich Pacjentów stworzyliśmy, przy współpracy ze specjalistami w dziedzinie urologii ośrodek o doskonałym medycznym standardzie i komforcie wypoczynku.

 

 

 

Nasz zespół

Wyspecjalizowana kadra medyczna oraz fizjoterapeutyczna z doświadczeniem gwarantuje bezpośredni nadzór w trakcie przebiegu terapii oraz pełną dyskrecję.

Więcej

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny

Wysokiej klasy sprzęt medyczny m.in. ultrasonograf, Videocystoskop giętki, unikalny atalas do ćwiczeń S6-PRIAPOS, krzesło do terapii mięśni dna miednicy PelvicTrainer oraz Phenix Liberty G3 (stymulacja i biofeedback) i inne zestawy ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Więcej

Nasz obiekt (warunki pobytowe)

Zapraszamy do naszego wyjątkowego obiektu - Europejskiego Centrum Kontynencji w Karpaczu. Gwarantujemy świetne warunki pobytowe i rehabilitacyjne.

Przejdź do galerii

Nietrzymanie moczu a dieta

Rehabilitacja urologiczna w połączeniu ze specjalnie dopasowaną dietą przyspiesza efekty leczenia. Zapraszam do zapoznania się z naszą specjalną ofertą.

Czytaj więcej

Walory turystyczne Karpacza

Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Odwiedzane jest przede wszystkim ze względu na malownicze położenie u stóp Karkonoszy i ich najwyższego szczytu – Śnieżki. Oferuje turystom niezliczone możliwości spędzenia wolnego czasu - kilkadziesiąt kilometrów szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych dla turystyki pieszej, znakomite warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego, tory saneczkowe zimowe i całoroczne, wspinaczka, quady i sporty ekstremalne. Każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie.

 

 

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce Prywatności Europejskiego Centrum Kontynencji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.