Mgr Anna Lemiszewska menager medyczny

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa, posiada wieloletnią praktykę w zawodzie. Zdobyte doświadczenie oraz umiejętności przekłada na pracę z ludźmi i stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Z zamiłowania interesuje się zdrowym odżywianiem oraz szeroko pojętą rehabilitacją urologiczną.

Ukończyła kursy:

  • Edukator w cukrzycy
  • leczenie ran dla pielęgniarek
  • opieka długoterminowa
  • wykonywanie i interpretacja EKG
  • trening asertywności
  • kurs podstawowy pierwszej pomocy
  • odpowiedzialność zawodowa na różnych stanowiskach pracy

 

Lek. med. Tomasz Gede

Specjalista chirurgii ogólnej i urologii.

Ukończył Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1993 roku. W 1997 roku ukończył specjalizację z chirurgii ogólnej. Do 2000 roku pracował na oddziale urologicznym w Cieplicach. W 2002 roku ukończył specjalizację z urologii. Do 2009 roku zastępca ordynatora urologii w Jeleniej Górze.

Lek. med. Ignacy Korzelik

 

 

Lek. med. Aleksandra Zemła

Specjalista urologii i andrologii

 
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Ukończone studia  w 2006r. Rozpoczęcie specjalizacji w zakresie urologii w 2008r. Ukończona specjalizacja w 2014r. Specjalizacja odbywała się w WSS w Legnicy w latach 2008-2010  oraz WSS we Wrocławiu przy al. Wiśniowej 36 w latach 2011-2014.

Obecnie pracuję w szpitalu w Zgorzelcu na stanowisku asystenta oddziału.

 

Zajmuję sie profilaktyką oraz leczeniem zachowawczym i zabiegowym zaburzeń układu moczowego.

Lek. med. Agnieszka Dojs

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, pracująca na co dzień z wieloma Pacjentami, zafascynowana stroną żywieniową i metaboliczną opieki internistycznej nad chorym. Przekonana, że nowoczesna nauka zaakceptowała już ideę nauk holistycznych, takich jak Ajurweda oraz że zdrowie nie zależy jedynie od postępu technologicznego w dziedzinie medycyny, ale przede wszystkim od właściwej diety i odpowiedniego stylu życia.

Doktor Dojs jest specjalistą zajmującym się dietami w NTM i ED, łączy swoje doświadczenie w tym zakresie z medycyną EBM i medycyną alternatywną. Pasjonatka podróży, z których przywiozła min. fascynację zdrowym odżywianiem, opartym głównie na warzywach, owocach mającym swoje podłoże w starożytnej medycynie. 

Doktor Dojs ukończyła studia na wydziale I Lekarskim na Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiada specjalizację z chorób wewnętrznych. Ponadto ukończyła Studia podyplomowe – Żywienie człowieka zdrowego i chorego (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Katedra Nauk o Żywieniu). Obecnie studiuje na kierunku Żywienie kliniczne i opieka metaboliczna (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie).

 

Karolina Dudzik

Magister fizjoterapii

 

Monika Ożga

Magister fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Interesuje się tematyką uroginekologiczną i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami bierze udział w licznych szkoleniach:

- Trening dna miednicy, Aeroactiv

- I i II moduł treningu dna miednicy metodą Bebo,

- Diagnostyka i leczenie zachowawcze Wysiłkowego Nietrzymania Moczu,

- Techniczne aspekty w fizjoterapii ginekologicznej, urologicznej i proktologicznej.

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce Prywatności Europejskiego Centrum Kontynencji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.