Nowoczesny sprzęt najwyższej jakości oraz specjalistyczne
urządzenia rehabilitacyjne PROJEKT ECK - skuteczniejsze w leczeniu
nietrzymania moczu niż operacja lub leczenie farmakologiczne !

Sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny

Z dużą satysfakcją prezentujemy Państwu nasz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i rehabilacyjny. Podkreślamy na każdym kroku - operacja to ostateczność ! Prawidłowa diagnoza oraz odpowiednio dobrane leczenie i rehabilitacja pozwolą na szybkie i bezbolesne rozprawienie się z problemem nietrzymania moczu. Dzięki dodatkowej funkcji elastografii w naszym aparacie USG możemy jeszcze lepiej zobrazować gruczoł krokowy (prostatę) u mężczyzn oraz okolicę kroczową i elastyczność (lub jej brak) mięśni dna miednicy u kobiet (ważny aspekt zarówno przed jak i po ciąży). Natomiast nasz video-cystoskop wyposażony jest w giętki instrument, dzięki któremu nie jest potrzebna narkoza a zabieg jest zupełnie bezpolesny.

USG -  Najwyższej klasy przewoźny ultrasonograf DC-8 Exp 

Ergonomia i wszechstronność a także unikalny, najwyższej jakości obraz, charakteryzują najnowszy przewoźny aparatu ultrasonograficzny z Color Doppler, model DC-8 Exp firmy Mindray.

Działania podjęte przez producenta i ukierunkowane na zwiększenie jakości, ergonomii i ilości dostępnych funkcji dla wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej, zaowocowały powstaniem aparatu najwyższej klasy o jakości diagnostycznej z najwyższej półki oraz wysokiej wydajności.

Zastosowane technologie głowic 3T, matrycowa oraz Single crystal, a także technologie przetwarzania sygnału jak m.in. mQuadro (wysokowydajne przetwarzanie równoległe), ART Flow (do automatycznego rozpoznawania przepływów) czy Echo Boost pozwalają na uzyskanie informacji najwyższej jakości zarówno w obrazowaniu 2D jak również w trybach dopplerowskich.

DC-8 Exp jest ultrasonografem o szerokim zastosowaniu zarówno w diagnostyce podstawowej jak i bardzo specjalistycznej, a dzięki ergonomicznej budowie diagnostyka przebiega płynniej i jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 

Cystoskop giętki

Technologia EndoSheath® to najnowsza alternatywa do konwencjonalnej cystoskopii.
Pionierskie rozwiązanie oferuje urologom wysokiej jakości obraz z giętkiego cystoskopu wraz z zachowaniem sterylności sprzętu poprzez jednorazowe osłony. 
Technologia EndoSheath® zapewnia trwałą i bezpieczną barierę pomiędzy sprzętem a pacjentem oraz daje możliwość wykonywania biopsji poprzez wbudowany kanał roboczy.
Zastosowanie jednorazowych osłon pozwala na wykonanie wielu badań w krótkim czasie przy użyciu jednego cystoskopu.

 

 

 

Projekt ECK - Podtrzymanie i wzmocnienie zdolności seksualnych oraz
przywrócenie właściwego mechanizmu kontynencji (trzymania moczu)

Nie tylko z powodu różnych operacji, chorób czy wypadków, ale także w wyniku fizjologicznego procesu starzenia, słabną nasze “zdolności” seksualne. W ciągu ostatnich 15 lat lekarze udowodnili, czego dowodem są liczne prace naukowe (wybór poniżej), że regularny trening mięśni miednicy (w tym mięśni erekcyjnych) poprawia potencję, zwiększa libido, radość z uprawiania seksu i wydolność seksualną u kobiet i mężczyzn, a także stanowi podstawowy element leczenia zaburzeń trzymania moczu (jako First-Line Therapy = terapia pierwszorzutowa) i zapobiega inkontynencji.

Innowacyjność programu polega między innymi na tym, że wszystkie oryginalne, specjalistyczne ćwiczenia wykonywane są z obciążeniem (na początku pod okiem instruktora), dostosowanym indywidualnie i przy użyciu specjalistycznego urządzenia S6-PRIAPOS.

 

Więcej o projekcie ECK

 

 

 Phenix Liberty Vivaltis

 

Urządzenie to umożliwia przeprowadzenie diagnostyki i treningu mięśni dna miednicy przy użyciu sondy wewnętrznej jak i rejestruje postępy oraz przebieg terapii. Urządzenie pozwala również na przeprowadzenie elektrostymulacji mięśni dna miednicy.

 
 
 
 
 
 
 

 

  
  

 Abductor i Adductor Technogym

 

Urządzenia pozwalające uzupełnić trening mięśni głębokich w ćwiczenia wzmacniające kończyny dolne, wykorzystując ruchy przywodzenia i odwodzenia.

 
 
 
 

  

Krzesło PelvicTrainer

 

Ćwiczenia na nim odbywają się w sposób niekrępujący - w ubraniu - bez kontaktu intymnego. W trakcie badania mięśnie dna miednicy są aktywowane poprzez ćwiczenia koordynacyjne. Dzięki biofeedback można nauczyć się ćwiczyć w sposób świadomy i prawidłowy oraz śledzić na bieżąco przebieg całego treningu.

 

 

Zgadzam się

Pod poniższym linkiem przedstawiamy naszą politykę prywatności, w której znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach (np.: plikach cookie). Akceptacja polityki oznacza, że wyrażasz zgodę na postanowienia zawarte w Polityce Prywatności Europejskiego Centrum Kontynencji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.