Nawet najlepszy kierowca musi także czasem zjechać do boksu...
Mężczyźni żyją średnio 7 lat krócej niż kobiety, cierpią dużo częściej na choroby przewlekłe i coraz częściej dotknięci są problemami natury psychicznej (burn out – wypalenie zawodowe, depresja).
Dotyka to zarówno kadry kierowniczej, narażonej szczególnie na stres, jak i zwykłych pracowników fizycznych. Ciągły stres, niewłaściwe odżywianie, pośpiech, alkohol, papierosy, wspinanie się po drabinie kariery, powodują spustoszenie w ciele i duszy każdego mężczyzny.
Polscy pacjenci urologiczni nie mają w zasadzie żadnej opieki pooperacyjnej w postaci celowej i specyficznej rehabilitacji urologicznej (całkowity brak opieki stacjonarnej, szczątkowa opieka ambulatoryjna).
Oferta skierowana jest do:
- Mężczyzn po 40 roku życia, pragnących poprawić swoją aktywność seksualną, formę fizyczną i psychiczną (pomoc także w przypadku zespołu burn-out – wypalenia zawodowego)
- Pacjentów cierpiących z rόżnych przyczyn na: impotencję i zaburzenia wzwodu, nietrzymanie moczu, nadreaktywny pęcherz (także po radioterapii), skutki andropauzy (samopostrzeganie siebie jako mężczyzny, depresja)
- Pacjentów po radykalnych operacjach urologicznych (radykalna prostatektomia z powodu raka prostaty, resekcja prostaty, operacje jamy brzusznej)